Eng Rus {Est}
Teenused 
 • Tellimine
  Meie juures võite tellida transporditeenust ekskursiooni jaoks – nii suure kui ka väiksema grupi jaoks. Pakume transporditeenuseid pidude ja piknike jaoks – Teid tuuakse kohale ja Teile tullakse järgi kokkulepitud ajal. Puhkereiside transporditeenused Euroopa riikides, Põhjamaades, Venemaal ja SRÜ riikides. Ärireiside teenindamine Eestis ja väljaspool Eestit. Teenus on saadaval 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas.

 • Transfeer
  Teenus on saadaval nii lennujaamades, meresadamates kui raudteejaamades, samuti kõigis hotellides ja külalistemajades. Tuleme õigel ajal Teie külalistele või äripartneritele vastu ja toome nad sihtkohta. Teenus on saadaval 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas, nii Eestis kui väljaspool Eestit.

 • Sõiduauto tellimine koos autojuhiga
  Üksikisikutele ja väiksematele gruppidele pakume sõiduautot koos autojuhiga. Nii Eestis kui väljaspool Eestit. Teenus on saadaval 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas.

 • Haagiste rent
  Suurte pagasikoguste puhul või kliendi soovi korral saab täiendavalt tellida koos bussiga suure mahutavusega haagist, mis sobib pagasi ja ebastandardsete mõõtmetega esemete transportimiseks.
Laki 19, 12915 Tallinn, Tellimine +372 53400737, Fax +372 6 510 901,